Nagrađene učenice na likovnom natječaju su Dora Išlić (1.b) – prvo mjesto, Sara Kalčić (2.f) – drugo mjesto i Ilijana Topić (2.b) – treće mjesto. Učenicama čestitamo na osvojenim mjestima, a obrazloženje povjerenstva možete pročitati ovdje. Također zahvaljujemo na sudjelovanju u natječaju učenicima Patriciji Šavor (1. a) i Ivanu Jakovljeviću (1. c).

U radionici "Šareni arboretum" vezanom za obilježavanje "Tjedna botaničkih vrtova, arboretuma i botaničkih zbirki" u ulozi članova povjerenstva likovnog natječaja sudjelovali su sljedeći učenici: Tihana Stipanović (2.b), Dorian Lekaj (3.a), Lea Bedić (3.b), Mihaela Dubić (3.b), Gabriela Frklić (3.b), Paloma Pavan (3.b), Ana Erdeljac (3.d), Tena Kružić (3.d), Nikola Milčić (3.d) i Hana Volner (3.d).

Pogledajte radove: 1. mjesto, 2. mjesto, 3. mjesto.