Odluka o realizaciji odmora za učenike Karlovačke županije školske godine 2019./2020.

Odluku o realizaciji odmora za učenike Karlovačke županije tijekom školske godine 2019./2020. pogledajte ovdje.

Popis potrebnih udžbenika za 2., 3. i 4. razred u šk. god. 2019./2020.

U nastavku možete preuzeti popis udžbenika i dopunskih nastavnih sredstava koji će se koristiti u školskoj godini 2019./2020. za  2., 3. i 4. razred.

Popis potrebnih udžbenika za 1. razred u šk. god. 2019./2020.

Popis udžbenika za 1. razred možete preuzeti ovdje.

Pogodnosti za učenike Glazbene škole

Ovdje možete vidjeti odluku Nastavničkog vijeća Gimnazije Karlovac o mogućnosti dogovaranja usmene provjere znanja za učenike Glazbene škole Karlovac.

Preuzmi
Profesionalno usmjeravanje

Ovdje možete skinuti dokument vezan uz Program profesionalnog usmjeravanja Gimnazije Karlovac.

Preuzmi

Danas je u Narodnim novinama (NN 112/10) stupio na snagu novi Pravilnik o načinima, postupcima i elementima vrednovanja učenika u osnovnoj i srednjoj školi.

Pogledaj