Članovi Fotosekcije „Blic“ ove su školske godine, točnije 21. ožujka 2011., postavili svoju prvu samostalnu izložbu u Galeriji Studentskog centra Veleučilišta u Karlovcu gdje su svojim talentom i radom oduševili brojne posjetitelje. Izložba je postavljena povodom proslave 245. obljetnice Gimnazije Karlovac i bila je najposjećenija izložba u Studentskom centru ove godine. Povodom izložbe napravljen je i katalog u kojem su predstavljeni članovi fotosekcije i njihove fotografije.