Debatni klub Gimnazije Karlovac sudjelovao je na snimanju emisije „Ni da ni ne“ na temu „Država treba subvencionirati kupnju bicikala građanima“. Učenici su bili podijeljeni na dvije skupine koje su propitivale zadanu temu s afirmativne i negacijske strane. Emisija je emitirana 2. ožujka 2013. na HRT-u.