Ovogodišnje držano natjecanje iz bilogije održano je u Koprivničko-križevačkoj županiji, u općini Kalinovac, i to od 21. do 24. travnja. Natjecanju je pristupilo 114 učenika koji su se natjecali u kategoriji jama znanja i istraživačkih radova. Franjo Mikić, učenik drugog razreda prirodoslovno-matematičkog smjera, pod vodstvom mentorice Jasminke Žiža, osvojio je 2. mjesto. Škola domaćin bila je OŠ Ivan Lacković Croata Kalinovac koja je za učenike i njihove mentore nakon obaveznog dijela natjecanja organizirala odlazak na stručnu ekskurziju koja je uključivala posjet rijeci Dravi, razgled đurđevačke Podravine, odnosno dijelova Đurđevački pijesci i Crni jarki, tvornice Rasco, Zavičajnog muzeja, Parka prijateljstva, galerije Ivan Lacković Croata, jezera Batinske te đurđevačkog Starog grada. Uz odličnu organizaciju natjecanja, zahvaljujući velikom trudu škole domaćina, učenici i njihovi mentori proveli su nezaboravne trenutke u druženju i upoznavanju ljepota ovog kraja naše domovine.