„V lepom malom Međimurju“  u Svetom Martinu na Muri od 5. do 7. travnja 2017. održala su se Državna natjecanja iz engleskog i njemačkog jezika. Učenik Nikola Petrović iz 4.e razreda bio je u pratnji mentora Denisa Plavetića, a učenik Sven Gojsović iz 3.e razreda u pratnji mentorice Josipe Uzelac Goršić.

Osim natjecateljskog dijela učenici i njihovi mentori imali su vremena družiti se i izmjenjivati iskustva ne samo između istog predmeta njemačkog  ili engleskog jezika nego između ta dva jezika međusobno. I usput su svi naučili i malo međimurskog pa je korist bila višestruka.

U svojim kategorijama natjecanja učenici naše škole postigli su izvrsne rezultate. Učenik Nikola Petrović  je treći u znanju engleskog jezika, a učenik Sven Gojsović drugi u znanju njemačkog jezika.  I ovim putem čestitke učenicima na postignutom uspjehu i znanju.

Za kraj treba pohvaliti i domaćine koji su nas razmazili svojim gostoprimstvom tijekom tri dana natjecanja.

20170407 164215     20170407 164229

Sven Gojsović 3     Sven Gojsović 5