Poštovani natjecatelji i mentori,

 

Ljestvice konačnog poretka po kategorijama možete pronaći ovdje.

 

Napomena vezana za rangirane:

Rangiranje učenika napravljeno je sukladno Općim pravilima za provedbu natjecanja i smotri u školskoj godini 2020./2021. Članak 3.6.12 glasi:

Ako više učenika ima isti broj bodova, zauzimaju isto mjesto. U tom slučaju se određeni broj mjesta izostavlja. Mjesto svakog natjecatelja je redni broj koji je za jedan veći od broja natjecatelja koji imaju veći broj bodova od njega (tzv. standardno natjecateljsko rangiranje). Na primjer, ako su na prvom mjestu dva natjecatelja s istim brojem bodova, sljedeći natjecatelj je na trećem mjestu.

 

Zahvaljujemo natjecateljima i mentorima na vrsnom radu i zalaganju te svima onima koji su bili zaduženi za tehničku pripremu natjecanja. Želimo vam puno uspjeha u daljnjem radu.

Državno povjerenstvo