Uoči Europskog zelenog tjedna, EDIC Karlovac i Javna ustanova Regionalna razvojna agencija Karlovačke županije (JURRA KŽ) organiziraju izazov na društvenim mrežama (Facebook i Instagram) kojim se želi potaknuti jedinice lokalne i regionalne samouprave, pojedince, zajednice, udruge, institucije da pomoću fotografije, video zapisa ili sličnog kreativnog uratka pokažu što rade i što mogu napraviti kako bi svijet, zemlju i svoju lokalnu zajednicu učinili čišćom, zelenijom i ugodnijom za život (Više u dopisu u privitku). Ovim putem Vas pozivamo da se uključite u ovaj izazov i svojim djelovanjem prikažete što Vi možete učiniti u stvaranju bolje zajednice za život. Izazov traje do 17. svibnja.

Slika, video zapis ili drugi kreativni uradak se objavljuje (ili šalje) na sljedeće načine:

1. FACEBOOK : - stranica događaja pod nazivom "MyGreenAction - Zeleni Karlovac i Karlovačka županija": https://www.facebook.com/events/548901425764304/

                           - inbox EDIC Karlovac - koji će dalje proslijediti sliku na navedenu stranicu

                            - objavom na vlastitom (privatnom ili poslovnom) Facebook profilu uz tag @EDICKARLOVAC i hashtag #MyGreenAction                          

2. INSTAGRAM: -  na vlastitom instagram profilu s hashtagom #edickarlovac i #MyGreenAction

3. E-MAIL: edickarlovac@ra-kazup.hr - slika će zatim biti proslijeđena na stranicu događaja.

Link na stranicu događaja pogledajte ovdje, plakat ovdje, a poziv na sudjelovanje ovdje.