Raspored učenika po razrednim odjelima možete vidjeti ovdje.

Zbog Zakona o zaštiti osobnih podataka raspored učenika objavljen je pod upisnim brojevima. Razredi općeg smjera posloženi su po kriterijima koji se nalaze ispod tablica (vjeronauk, etika, napredni ili početni njemački) te prema uspjehu u osnovnoj školi na način da se, što je više moguće, ujednače po bodovima. Promjene više nisu moguće.

Ukoliko je netko zaboravio upisni broj ili je neki podatak krivo unesen možete se obratiti upisnom koordinatoru na email denis.plavetic@skole.hr

Također, molimo učenike prirodoslovno-matematičkog smjera koju žele slušati njemački jezik kao fakultativni predmet da ne kupuju udžbenike do početka nastave jer će informacije o konačnom odabiru udžbenika za fakultativni njemački dobiti u rujnu.

Svim učenicima želimo dobrodošlicu u Gimnaziju Karlovac.

Snježana Štranjgar, prof.

ravnateljica škole