„Studio 8“ Gimnazije Karlovac može s ponosom ustvrditi da od ove jeseni ima u svojem prostoru jednu od nakvalitetnijih klavijatura današnjice (Nord Stage 3  88 synthesizer). Tijekom cijele ove godine uspjeli smo prikupiti dovoljna donatorska sredstva da privedemo kraju opsežnu i zahtjevnu inicijativu. Na sveopće zadovoljstvo učenika, klavijaturu već koristimo za tečajeve klavira, snimanje, produciranje i kvalitetniji rad školskih bendova.

To je, nadamo se, samo jedan korak naprijed u tehničkom opremanju škole, koja će omogućiti učenicima rad i učenje pomoću najnovije tehnologije i vrhunske opreme.

Studio 8 zahvaljuje svim gimnazijskim zaposlenicima koji su pomogli realizaciju ove ideje, a posebno ravnateljici Snježani Štranjgar, tajnici Branki Bežan i računovotkinji Tihani Cvitešić. DSC6270 DSC6278