Kao i prošlih godina, i ove će se održati testiranje u okviru European Common Framework for Classical Languages. Ove godine imamo testove na dvije razine: Vestibulum (za 1-2 godine učenja) i Ianua (za 3-5 godina učenja).

 

Razina Vestibulum obuhvaća gradivo 1. i 2. razreda, a budući da je razina Ianua u nekoj vrsti eksperimentalne provedbe, nemamo, nažalost, katalog znanja za tu razinu. Međutim svi koji su već položili razinu Vestibulum, mogu se prijaviti za polaganje razine Ianua.

Testiranje će se održati u srijedu 28.11.2018. u Gimnaziji Karlovac.

Srdačno pozivamo sve zainteresirane učenike da se uključe i sudjeluju  u ovom projektu, koji se odvija u 26 europskih zemalja pod pokroviteljstvom Vijeća Europe. Zainteresirani učenici mogu se do ponedjeljka 29. 10. 2018. godine prijaviti profesoricama Daliji Popović i Zrinki Nekić koje će im proslijediti kataloge s gradivom i stare testove za razinu Vestibulum.

Dalia Popović, prof.

Zrinka Nekić, prof.