Drage učenice i učenici! Poštovane kolegice i kolege!

Sljedeći tjedan u našoj školi bit će u znaku partnerskog projekta „Written on Water“ koji ulazi u završnu etapu prve godine provođenja. Naši učenici uključeni u projekt radit će sa svojim kolegama iz Poljske i Italije na istraživanju bioloških, kemijskih i geografskih obilježja slatkih voda u Karlovačkoj županiji. Stručnu potporu projektu daju profesori naše škole, Javna ustanova Natura Viva iz Karlovca i profesori s Prirodoslovno-matematičkog fakulteta iz Zagreba.

U ponedjeljak i petak nastavu nećemo održavati u učionicama br.3 i 4 u Maloj školi, a privremeni raspored bit će vam dostupan u ponedjeljak prije prvog sata. U nadi da ćete podržati naše učenike i nastavnike u ovom odličnom projektu, unaprijed zahvaljujem na razumijevanju i suradnji!

Vaša ravnateljica

Snježana Štranjgar, prof.