Popis učenika koji su stekli pravo upisa u Gimnaziju Karlovac možete vidjeti ovdje.

 

Učenici koji su stekli pravo upisa u Gimnaziju Karlovac moraju se službeno doći upisati u petak, 14. srpnja 2017. od 8 do 13 sati.

 

Za upis u prvi razred učenici trebaju donijeti:

- Upisnicu koju će sami isprinati iz sustava upisi.hr (moći će se preuzeti iz sustava NISpuSŠ nakon što rezultati upisa postanu službeni). Upisnicu moraju supotpisati učenik i roditelj. Molimo vas da dopišete podatke koje sustav neće povući poput adrese, zanimanja roditelja itd.

- dokumentaciju na temelju koje su dobili dodatne bodove (zdravstvene teškoće, socijalni status, invaliditet…) tj. onu dokumentaciju koju su razrednici u osnovnim školama ručno unosili u sustav. Ovo se ne odnosi na bodove/direktan upis koje je sustav sam povukao (npr. državna natjecanja).

Nije potrebno nositi svjedodžbe, domovnicu ili rodni list. Za upis također nije potrebna potvrda liječnika školske medicine o nepostojanju zdravstvenih kontraindikacija.