4.A

Dragom 4.a razredu….

Četiri godine uspomena vežemo uz slike prvog sata razrednika, niz događaja i osoba koje su nam uljepšavale ili otežavale, ubrzavale ili usporavale dane… i posljednji sat razrednika. Album vašeg odrastanja sigurno će otvarati neka nova djeca koja će me postupcima i sitnicama podsjećati na vas. To se može događati već sljedeće godine, a može i za pet, šest godina. Mislit ću na vas!

Bilo je lako biti vašom razrednicom - hvala vam na tome!

Snježana Štranjgar

 

4.B

Dragi moj 4. b,

što reći za vas, a da to već nisam rekla.

Kroz ove četiri godine pokazali ste kao razred da se može uspješno funkcionirati na bazi prijateljstva, tolerancije i suradnje.

Bili ste moji anđeli, a odlazite kao piloti. Bilo je lijepo i lako biti razrednik anđela. Vaša lepršava krila postala su željezna. Letite dalje, piloti moji, letite u svojim visinama. I kada vas budu gađali iz svih vrsta ljudskog oružja, ne dajte se. Neka vaš let ne završi padom, nego spustom na čvrste noge i čvrsto tlo. Sretno!

                                                                              Vaša razrednica

Anka Cigić

4.C

Razred i razrednica jedno tijelo, jedna duša, jedinstveni u Svemiru.

Voli vas Edita.

Edita Erdeljac

 
 
4.D

Za svakog razrednika svaka je generacija posebna. I zaista, sada na kraju 4. razreda, ne samo da su zaista bili posebni, nego su postali razred i generacija koju ću svakako dugo pamtiti. Sjećat ću ih se po slozi u razredu, po čvrstom međusobnom prijateljstvu, po dobroti i spremnosti na pomoć, po marljivosti, po originalnosti i susretljivosti, po ugodnoj radnoj atmosferi i smislu za humor!  To je razred zaista sjajnih mladih ljudi koji su od djece u prvom razredu izrasli u divne mlade ljude! Želim vam da i dalje budete prije svega dobri ljudi koji će biti primjer svuda oko sebe, koji će biti spremni na pomoć, na borbu protiv nepravde, koji će ostati humani. Želim vam uspjeh u budućem školovanju, odlučnost i snagu u borbi s novim životnim izazovima koji su pred vama, da uvijek ostanete sretni i puni optimizma! Nemojte se nikad obeshrabriti, budite svoji i hrabro kročite kroz život!

When you have a dream, don't let anything dim it; keep trying, keep hoping, the sky is the limit!

Jelena Despot

 

4.E

Najbolji od najboljih! Izvrsni pojedinci koji su bili  sjajni i kao cjelina te nikad u dosadašnjoj  karijeri nisam radio u tako kvalitetnom i ugodnom razredu. Bila mi je čast biti im razrednik i jako će mi nedostajati!

Davor Malović

 

 

4.F

Vrlo su nas često sve ostavljali u čudu vješto balansirajući po rubu prihvatljivog odnosa prema obvezama i zajednici. Razred je bio spoj samozatajnih i radišnih ljudi s buntovnicima bez razloga. Vjerujem da su se u našoj školi ipak samo pažljivo čuvali za neke buduće, velike uspjehe!

Vlatka Šavor

 

 

Galeriju fotografija ovogodišnjih maturanata pogledajte ovdje.