Ispit predznanja iz engleskog jezika za dvojezični smjer održat će se 3. srpnja 2023. u 9.00 sati. Ispit će biti pisani te će trajati do 90 minuta. Obavijest o prostoriji u kojoj će se održati ispit bit će istaknuta na ulaznim vratima škole.

Važno: kako bismo imali okvirne podatke o broju ispita koje treba pripremiti, molimo sve kandidate koji će pristupiti testiranju da se dodatno prijave i putem sljedećeg neobaveznog obrasca. Obrazac je samo za internu upotrebu i bit će otvoren od 26. lipnja 2023. do 2. srpnja 2023.

https://forms.office.com/e/wcc7zTHeFq

Službene prijave obavezno je odraditi u sustavu za upise od 28. lipnja do 2. srpnja 2023. Svi kandidati trebaju sa sobom ponijeti osobnu iskaznicu i kemijsku olovku.

Ogledni primjerak testa predznanja možete pronaći u kartici Dvojezična nastava.