Popis potrebnih udžbenika za šk.god. 2016./2017.

U nastavku možete preuzeti popis udžbenika i dopunskih nastavnih sredstava koji će se koristiti u školskoj godini 2016./2017.

Učenici 1. razreda prirodoslovno–matematičke gimnazije za likovnu umjetnost u ŠK.GOD.2016./17. koristit će slijedeći udžbenik: 5520; LIKOVNA UMJETNOST 1: udžbenik likovne umjetnosti u prvom razredu gimnazije, srednje strukovne i umjetničke škole, Jadranka Damjanov, udžbenik, novo.

Pogodnosti za učenike Glazbene škole

Ovdje možete vidjeti odluku Nastavničkog vijeća Gimnazije Karlovac o mogućnosti dogovaranja usmene provjere znanja za učenike Glazbene škole Karlovac.

Preuzmi
Profesionalno usmjeravanje

Ovdje možete skinuti dokument vezan uz Program profesionalnog usmjeravanja Gimnazije Karlovac.

Preuzmi

Danas je u Narodnim novinama (NN 112/10) stupio na snagu novi Pravilnik o načinima, postupcima i elementima vrednovanja učenika u osnovnoj i srednjoj školi.

Pogledaj