Dragi učenici!

I ove godine vaše nastavnice matematike organiziraju radionice pod nazivom Dan matematike u sklopu projekta Večer matematike kojeg provodi Hrvatsko matematičko društvo.

Ove godine će Dan matematike, petak 1.12.2016.,  u našoj školi započeti u 14:30 u učionicama 9,10 i 11. Voditeljice radionica su profesorice Vera Glazer, Marina Ljubenko i Zrinka Tomašković.

Radionice su: Igre s papirom Vere Glazer i učenika namijenjena učenicima svih razreda, Ferrisov kotač Marine Ljubenko namijenjena učenicima trećih i četvrtih razreda i Fibonaccijevi brojevi Zrinke Tomašković namijenjena učenicima svih razreda.

Za sve informacije obratite se svojim nastavnicima matematike, a prijave za sudjelovanje bit će idući tjedan.

Svi su dobrodošli!