Dragi naši učenici,

Pred nama su Božićni blagdani i školski praznici. Vama i vašim obiteljima želimo blagoslovljen Božić bilo da ga slavite po Gregorijanskom bilo po Julijanskom kalendaru. Jednako tako, želimo vama i vašim obiteljima obilje zdravlja, blagostanja i mira u Novoj 2017. godini.

Ovim putem vas obavještavamo da sljedeće polugodište počinje 16.siječnja 2017. u 8.00 ujutro prema rasporedu.

Vaš ravnatelj

 

 

Obavijest o Božićnom sajmu:

U petak, 23.12. 2016. , svi će se učenici i profesori tijekom trećeg odmora (11.05 – 11.30) fotografirati za već tradicionalnu „Milenijsku fotografiju“. Fotografija će se snimati na igralištu iza škole , a oblik će biti pahuljica. Raspored učionica i popis učenika po radionicama bit će izvješen u holu škole. Učenici koji peku kolače, neka ih donesu u učionicu broj 9 do 7.30. Popis dobitnika tombola bit će na staklenoj stijeni na prvom i drugom katu, a tombole možete pokupiti tijekom odmora u knjižnici. Molimo sve učenike da toga dana donesu božićne kapice.

Sretan Božić i Novu godinu želi vam Vijeće učenika Gimnazije Karlovac.

Luka Bogović