U sklopu obilježavanja „Europskog tjedna“ Gimnaziju Karlovac 9. 5. 2006. posjetila je ministrica vanjskih poslova i europskih integracija Kolinda Grabar-Kitarović u pratnji župana Karlovačke županije Ivice Horvata i zamjenice župana Marije Fićurin. Ministrica se susrela s maturantima te im održala predavanje o priključenju Hrvatske Europskoj uniji. Tim povodom podijelila im je brošuru „EU for YOU“ koja obrađuje sve aspekte hrvatskog članstva u Europskoj uniji.
- Objavljeno: