Na koncertu,što ga je priredio odbor Crvenog križa u studenom 1930. godine nastupio je i vokalni oktet Gimnazije u kojem su bili: Nikola Šoštarić, Božidar Očko i braća Drago i Rudolf Bernardić. Mnogo godina kasnije glas Dragutina Bernardića slušalo je tisuće zahvalnih slušatelja jer je postao operni pjevač.
- Objavljeno: